DİNAMİK VİDEO YENİDEN HEDEFLEME

Verilerin ve Kişiselleştirilmiş Videoların Güçlü Birleşmesi

Permissione Dinamik Video Yeniden Hedefleme özelliği ile ziyaretçilerinize web sitenizde inceledikleri ürünler veya hizmetlerinizle ilgili kişiselleştirilmiş otomatik online video reklamlar gösterebilirsiniz. Bu sayede ilgilileri videoda hangi ürüne/hizmete tıklarsa direk o ürünün veya hizmetin özel sayfasına yönlendirebilirsiniz.

DİNAMİK YENİDEN HEDEFLEME

Dinamik Yeniden Hedefleme 2.Şans Yaratır.

Permissione Dinamik Yeniden Hedefleme özelliği ile ziyaretçilerinize web sitenizde inceledikleri ürünler veya hizmetlerinizle ilgili kişiselleştirilmiş otomatik reklamlar veya muadili ürünler/hizmetler gösterebilirsiniz. 

KAPSAMLI SEGMENT İLE YENİDEN HEDEFLEME

Müşterilerinizi Segmente Ederek İlgilenebilecekleri Tekliflerinizi/Ürünlerinizi Sunun, Dönüşüm Oranınızı Artırın!

Permissione Kapsamlı Segment Yeniden Hedefleme özelliği; web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizi segmentlere ayırarak takip etmeniz ve farklı web sayfalarında çevrimiçi gezinirken onları hedefleyip onlara özel hazırlanmış teklifleri/reklamları göstererek yeniden ulaşabilmenizi sağlar.

XML SAYFA KATEGORİSİ İLE YENİDEN HEDEFLEME

Ziyaretçilerinizi Web Sitenizle Etkileşimlerine Göre Segmentleyerek Hedefleyin!

Permissione XML Sayfa Kategorisi ile Yeniden Hedefleme özelliğiyle; ana sayfanızı, üye giriş sayfanızı, dönüşüm sayfanızı veya diğer belirli sayfalarınızı görüntüleyen kullanıcılar için kurallar oluşturarak segmentler hazırlayabilir, bu segmentlerde yer alan kullanıcılara web sitenizde ilgilendikleri ürün/hizmet/teklif ile ilgili kişiselleştirilmiş otomatik online reklamlar gösterebilirsiniz.

Mobİl Reklamlar

Permissione ile Mobil Platformlarda Hedef Segmentinize Ulaşın.

Permissione, mobil platformlarda geniş yayıncı ağı ve gelişmiş segmentleme seçenekleri ile gerçek ilgili müşterilerinize ulaşma konusunda anlamlı ve verimli bir yol sunarak yüksek etkileşim sağlar.

GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR ( DISPLAY )

Milyonlarca Yayıncıya Tek Platformda Ulaşın

Permissione Görüntülü reklamlar hedef segmentinize doğrudan ulaşmanızı kolaylaştıran modeldir. Remarketing reklamınızın pek çok farklı yayıncı mecrada yer almasını sağlayarak kendinizi her fırsatta hatırlatma imkanı tanır.

 

DOĞAL REKLAMLAR (NATIVE)

Daha Anlamlı, Daha İlgi Çekici, Daha Viral

Permissione Doğal Reklam Modeli, reklamınızı kullanıcının gezindiği site içindeki içerikle harmanlar bu sayede kullanıcı deneyimini bozmadan ve reklam algısı yaratmadan, içerik aracılığıyla müşterilerinizle tekrar bir bağ kurma fırsatı sunar.

UYGULAMA İÇİ REKLAMLAR (IN-APP)

Uygulama İçi Reklamlarla Cookie'nize Mobilden Ulaşın.

Kullanıcıların büyük çoğunluğu vakitlerini uygulamalarda geçirmektedir. Permissione Uygulama içi reklam modeli, hedef segmentinize android ve IOS uygulamalarda da erişmenizi , kullanıcıların ilgisini çekmenizi sağlar.

VİDEO REKLAMLAR

Maksimum Erişim ve Yüksek Etkili Video Reklamlar

Permissione Video Reklam kampanyalarıyla hem görüntü, hem ses kullanarak zengin ve etkileyici bir sunum ile kendinizi en iyi şekilde hatırlatın ve akılda kalın.

HTML5 Reklam

En Sıradışı Reklamlarını, HTML5 İle Permissione'de Yayınla

Permissione, HTML5 reklam modeliyle kullanıcılara görsel açıdan zengin, interaktif, akılda kalıcı ve etkileyici reklam deneyimi sunun.